System dla cytologii

From mediawiki
Revision as of 02:16, 25 April 2015 by 176.31.140.53 (Talk)

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

Wpłacamy w formie płatnych świadczeń czy to w formie ubezpieczenia. Wystarczająco, żeby skusić największe przedsiębiorstwa do walki o te sumy. Sięgają po nie wszyscy. Mali, duzi, najwięksi. Ci, którzy są w stanie więcej i tacy, którzy są w stanie mniej. Nikt nie odpuszcza a walka jest zacięta.

Ciekawym graczem na rynku, który dość efektywnie broni się przed postępkami większych graczy, jest firma, która w ostatnim czasie wypuściła na rynek program dla genetyków. Patologia, histopatologia i patomorfologia są właśnie taką specjalizacją, w której poziom komplikacji.

Wymaga opracowania specjalnych modułów informatycznych, co niestety jest średnio opłacalne z powodu tego, że rynek lekarzy patologów nie jestzbyt duży. Patomorfolog - bo o tym systemie tutaj mowa - świetnie radzi sobie w tej sytuacji rynkowej, zyskując coraz większe uznanie i coraz większy obszar na rynku.

Poza tymi ludźmi, które na swoje zdrowie wypłacą ostatnią złotówkę z kieszeni, jest cała reszta, które na swoje zdrowie wykupują składki zusowskie. Jest nas - rodaków - około czterdzieści milionów i niemalże każdy z nas płaci po kilka setek na miesiąc na zdrowie, a ta kwota się zwiększa.

Rynek potrzeb medycznych i prozdrowotnych to obszar wzniecający niezwykłe pożądanie. Obywatele chorują i chorować będą zawsze. Mało tego jednak, wciąż będą chcieli powrócić do zdrowia, więc położą każde sumy pieniędzy na zakup usług medycznych czy lekarstw, choćby odejmując sobie jedzenie od ust.

Obsługując histopatologię, immunochemię, cytologię ginekologiczną, genetykę molekularną oraz niezliczone rodzaje testów diagnostycznych jest postrzegany się jako świetny program dla histopatologii. A musimy tu otwarcie powiedzieć, że system dla patomorfologów jest na rynku bardzo potrzebny.

Dużym organizacją, nie opłaca się tworzyć specjalizowanych części dla każdej z tych specjalizacji, ponieważ potrzeba na to czasu (na ustalenia, produkcję, testowanie, wdrożenia) i pieniędzy. Starają się dla tamtych niszowych specjalizacji forsować rozwiązania ogólne, które się nie sprawdzają.